Kwiecień 24 2017 01:26:24

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: BC
CDN...
…na naszym terenie widać coraz większe zainteresowanie aktywnym kibicowaniem drużynie Zagłębia Lubin propagowanym przez Fan Club Góra&Niechlów. Niesamowita atmosfera podczas kibicowania na stadionie, jak i podczas podróży autobusem skłania coraz większą ilość osób do tej aktywnej formy wypoczynku. Dla nas wspieranie naszego ukochanego klubu jest czymś więcej niż tylko formą spędzania wolnego czasu, to nasz sposób na życie. Dlatego chcemy zachęcić jak największą ilość osób do wyjazdów na stadion Dialog Arena w Lubinie, a także na mecze wyjazdowe. Strona ta powstała właśnie po to, żeby ludzie, którzy są zainteresowani naszymi zorganizowanymi wyjazdami mieli łatwiejszy dostęp do informacji z nimi związanych.