Kwiecień 24 2017 01:26:14

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: BC
Na mecze do Lubina wszyscy razem!
Biorąc pod uwagę ceny jakie mogą zaistnieć na meczach budzących największe zainteresowanie (30-40 zł) jest to cena po prostu śmieszna… Każdy kto zarejestruje się jako członek stowarzyszenia może taki karnet zakupić. Jeśli chodzi o koszty członkostwa w stowarzyszeniu jest to 15 zł. na kwartał dla osób uczących się i 30 zł. na kwartał dla reszty. Wpisowe jest 10 zł. dla wszystkich i jest to koszt związany z wyrobieniem karty członkowskiej. Dla każdego prawdziwego fana naszej drużyny nie jest to kwota nie do przeskoczenia, nie tylko ze względu na tanie karnety, ale także z myślą o tym, że płacąc tą skromną sumę mamy swój udział w oprawach na naszym stadionie i wielu innych sprawach, które są związane z naszym klubem. Członkostwo w SSZL uprawnia także do zniżek na mecze wyjazdowe i gadżety wydawane przez stowarzyszenie. Myślę, że jest to opcja warta przemyślenia.
Więcej informacji na stronie: www.zaglebiefanatykow.pl

Jeśli chodzi o powiat górowski to FanClub Góra&Niechlów organizuje zapisy do stowarzyszenia w sklepie „Kesh” w Górze przy ul. Poznańskiej, koło mleczarni. Będą też tak jak w zeszłym roku organizowane wyjazdy na mecze autobusem lub busami w zależności od ilości chętnych. W porównaniu z zeszłym rokiem zaszły pewne zmiany organizacyjne dotyczące meczów. Żeby ułatwić nam pracę i nie powodować zamieszania związanego z ludźmi, którzy w ciągu tygodnia cztery razy zmieniają decyzję czy jadą ustaliliśmy sztywne zasady dotyczące zapisów i wyjazdów: Bezpośrednio po meczu poprzedzającym dany wyjazd będzie podana informacja czy wyjazd na następny mecz jest organizowany. Zapisy kończą się trzy dni przed meczem i nie będzie możliwości dopisania się na ostatnią chwilę. Czyli jeśli wyjazd jest w piątek, to zapisy kończymy we wtorek i analogicznie: sobota- środa, niedziela- czwartek itp. Do zapisania się potrzebne są: pieniądze (ilość będzie określona w zależności od przeciwnika i ilości chętnych); dowód tożsamości(do zeskanowania w celu wyrobienia karty kibica), dokument uprawniający do ulgi(legitymacja szkolna lub studencka), w przypadku osób niepełnoletnich zezwolenie na wyjazd od rodziców, które będzie można uzyskać również w sklepie „Kesh”, lub pobrać z naszej strony. Także w sklepie "Kesh" możecie wypełniać deklaracje do stowarzyszenia!

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel. 693630761, bądź mailowo na adres: kontaktg_i_n@wp.pl

ZAPISY NA KARNETY:
od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00 w sklepie "Kesh", który znajduje się przy ulicy Poznańskiej 12 w Górze.(koło mleczarni)

Tabela z cenami karnetów na sezon 2010/2011